reklama
reklama
9. 3. 2017 | poslední aktualizace: 9. 3. 2017  17:55

Marcel Sedlák a René Popík na významných postech ve vrcholném managementu HB Reavis

Mezinárodní developerská společnost HB Reavis oznámila změny ve svém vedení. Generálním ředitelem německé pobočky se stal Marcel Sedlák a do představenstva holdingu byl jmenován René Popík.
-rkp
Marcel Sedlák, generální ředitel německé pobočky a René Popík, člen představenstva holdingu HB Reavis
Marcel Sedlák, generální ředitel německé pobočky a René Popík, člen představenstva holdingu HB Reavis
autor: archiv

„Marcel i René jsou klíčovými lidmi pro podnikání HB Reavis. Marcel úspěšně vedl náš akviziční tým od roku 2006 do roku 2010 a jeho nová role ve vedení německých aktivit bude důležitá pro přenesení našeho know-how na nové trhy. René byl klíčovou osobou pro úspěch našich developerských plánů v Polsku, kde se HB Reavis stal během pouhých šesti let jedním z největších varšavských developerů.  Obě změny jsou pro vedení naší společnosti významné a pevně věřím, že přispějí jak k růstu HB Reavis, tak k osobnímu rozvoji členů nejvyššího vedení, " řekl ke změnám Pavel Trenka, předseda představenstva společnosti HB Reavis Group.

 

Marcel Sedlák bude odpovědný za vytváření nových obchodních příležitostí v Německu s cílem učinit z HB Reavis lídra trhu v oblasti kancelářského developmentu.  Jeho jmenování dokládá hluboký zájem HB Reavis o německý trh. Marcel Sedlák bude zbaven svých povinností v představenstvu skupiny, bude však mít nadále na starosti operace skupiny v Turecku.

Pro skupinu HB Reavis začal pracovat v roce 2001 jako projektový právník a od roku 2006 byl investičním ředitelem firmy. Z této pozice vedl úspěšnou expanzi ve střední a východní Evropě a ve Velké Británii. V roce 2010 byl jmenován do představenstva HB Reavis se zodpovědností za oblast firemních aktivit v Polsku, na Slovensku, v Turecku a na nových trzích. Dříve Marcel Sedlák pracoval pro přední slovenskou advokátní kancelář G. Lehnert a private equity skupinu AZC. Má magisterský titul v oboru právo z Univerzity Komenského v Bratislavě a Executive MBA z univerzity ve Vídni / Carlson School of Management / University of Minnesota.

 

René Popík bude i ve své nové funkci dohlížet na aktivity společnosti v Polsku, zároveň ale bude odpovídat za rozvoj celé skupiny, včetně stanovování strategických cílů, podnikatelského zaměření a řízení znalostí v rámci firmy.

K HB Reavis se připojil v roce 2007, v polském týmu nastoupil roku 2012 jako ředitel pro rozvoj. Následně byl jmenován i do představenstva společnosti v Polsku.  V těchto funkcích se podílel na úspěšném rozvoji místních aktivit HB Reavis, který se stal jedním z největších kancelářských developerů ve Varšavě. Polsko se tak stalo druhým nejdůležitějším trhem v rámci HB Reavis Group.

Dříve pracoval René Popík pro developerskou společnost Saller Group a působil také jako manažer nákupního centra Galéria v Košicích.  Má magisterský titul z Ekonomické univerzity v Bratislavě.

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama