reklama
reklama
6. 3. 2017 | poslední aktualizace: 6. 3. 2017  10:45
Grund výkonným ředitelem APMS

Jiří Grund výkonným ředitelem Asociace provozovatelů mobilních sítí (APMS)

Asociace provozovatelů mobilních sítí (APMS) posiluje své vedení. Vedle prezidenta Jiřího Šuchmana vznikne pozice výkonného ředitele. Od 3. 3. 2017 ji vykonává Jiří Grund, který bude zodpovědný za strategii a řízení asociace v oblastech vnější komunikace.
ICT Revue
Jiří Grund, výkonný ředitel Asociace provozovatelů mobilních sítí (APMS)
Jiří Grund, výkonný ředitel Asociace provozovatelů mobilních sítí (APMS)
autor: archiv

Jiří Grund se v oblastech IT, telekomunikací i státní správy pohybuje více jak 15 let. V pozicích odpovědných za komunikaci a marketing působil v minulosti např. ve společnostech Microsoft, České radiokomunikace a na Ministerstvu obrany ČR. Posledních několik let úspěšně rozvíjí vlastní konzultační společnost Grucon.

Jsem rád, že se nám do našeho týmu podařilo získat Jiřího Grunda, jehož bohaté zkušenosti pomohou posílit roli APMS v oblasti vnější komunikace,“ říká Jiří Šuchman, prezident APMS.

Jiří Grund vystudoval strategický management na Nottingham Trent University (UK) v programech MSc a MBA.

 

Asociace provozovatelů mobilních sítí (APMS) byla založena v roce 2003 s cílem vytváření optimálních podmínek pro rozvoj veřejných mobilních telekomunikačních sítí a poskytování veřejných mobilních telekomunikačních služeb v ČR. Základní prioritou je podpora a ochrana rovného a otevřeného trhu elektronických komunikací v ČR. Zakládajícími členy jsou společnosti O2 Czech Republic, T-Mobile Czech Republic a Vodafone Czech Republic. V roce  2013 se stala řádným členem rovněž společnost Nordic Telecom (dříve AirTelecom).

 

Autoři: ICT Revue
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama