reklama
reklama
27. 2. 2017 | poslední aktualizace: 27. 2. 2017  09:45

Hana Velíšková personální ředitelkou RENOMIA GROUP

Novou personální ředitelkou RENOMIA GROUP, poradenské společnosti v oblasti pojištění a risk managementu, se stala Hana Velíšková. Do RENOMIA GROUP přechází po více než šesti letech ze společnosti KPMG, ve které působila také jako personální ředitelka.
-rkp
Hana Velíšková, personální ředitelka RENOMIA GROUP
Hana Velíšková, personální ředitelka RENOMIA GROUP
autor: archiv

Hana Velíšková má více než dvacetileté zkušenosti s personalistikou v poradenských, bankovních a pojišťovacích firmách. V minulosti působila také jako HR ředitelka společností Allianz pojišťovna a Raiffeisenbank. Předtím se oblasti HR věnovala i v GE Money Bank. V KPMG se jí podařilo výrazně zlepšit pověst společnosti jako zaměstnavatele, zvýšit angažovanost zaměstnanců a přebudovat procesy rozvoje, hodnocení a odměňování tak, aby podporovaly zvyšování výkonu a udržení talentů.

„Základem dlouhodobě úspěšného růstu RENOMIA jsou odborné znalosti, pracovitost a kreativita výjimečného týmu zaměstnanců. Jsem rád, že na pozici nové personální ředitelky přichází Hana Velíšková, která má mnohaleté zkušenosti z největších českých poradenských firem, bank i pojišťoven,“ říká Pavel Nepala, Managing Partner a spoluzakladatel společnosti RENOMIA.

„RENOMIA dynamicky roste, což přináší prostor pro rozvoj a kariérový růst talentovaných lidí. Potřebujeme dále zlepšovat systém vzdělávání, zavést nové HR nástroje, využívat všechny možnosti moderních technologií. Prostor vidím i v budování zaměstnavatelské značky a hledání nových cest k přilákání kvalitních pracovníků. RENOMIA má díky své firemní kultuře a hodnotám ohromný potenciál,“ říká ke svému jmenování Hana Velíšková.

Hana Velíšková přednáší na programu HR Stratég v rámci People Management Forum Institutu, má koučovací certifikaci, je garantkou internetové HR kavárny a autorkou řady odborných článků a publikací o diverzitě.

Je vdaná, má dva syny, ráda sportuje a cestuje.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama