reklama
reklama
25. 2. 2017 | poslední aktualizace: 25. 2. 2017  08:00

Ivana Tůmová generální ředitelkou společnosti Mondelez v ČR a SR

Generální ředitelkou společnosti Mondelez International v České republice a na Slovensku byla jmenována Ivana Tůmová. Její předchůdce, Ludwig Askemper, se vrací do Německa, kde se bude věnovat soukromým povinnostem.
-rkp
Ivana Tůmová, generální ředitelka společnosti Mondelez v ČR a SR
Ivana Tůmová, generální ředitelka společnosti Mondelez v ČR a SR
autor: Panek Tomas

Ivana Tůmová působila poslední dva roky ve společnosti Mondelez International na pozici finanční ředitelky. Ve firmě je zaměstnána už dvacet let. Vypracovala se prostřednictvím několika pozic z oblasti finančních analýz a plánování a vedení několika klíčových integračních procesů.

„Přebírám velmi dobře fungující a stabilizovaný tým v České republice i na Slovensku, který dosáhl skvělých obchodních výsledků, a díky jehož úsilí přetrvávají vysoké podíly prodejů produktového portfolia firmy na trhu,“ uvedla Ivana Tůmová, nová generální ředitelka Mondelēz International pro Českou republiku a Slovensko.

Společnost Mondelēz International je předním světovým výrobcem čokolády, sušenek, žvýkaček a bonbonů. V České republice a na Slovensku je firma jedničkou ve výrobě a prodeji sušenek a čokoládových cukrovinek. Ve čtyřech továrnách, které se nacházejí v Opavě, Lovosicích, Mariánských Lázních a v Bratislavě, dvou obchodních jednotkách a centru sdílených služeb umístěném v Bratislavě zaměstnává téměř 2,5 tisíce lidí. Obchodní zastoupení firmy na těchto dvou trzích prodává 430 produktů pod 19 značkami. Do portfolia patří světové značky, především čokoláda Milka a sušenky Oreo a BeBe Dobré ráno (belVita) a bonbony Halls, a také lokální značky Brumík, Fidorka, Figaro, Kolonáda, Miňonky, TUC či Zlaté.

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama