reklama
reklama
17. 2. 2017 | poslední aktualizace: 17. 2. 2017  13:55

Jan Horký Master Chefem společnosti Compass Group v České republice a na Slovensku

Společnost Compass Group v České republice a na Slovensku má nového Master Chefa. Stal se jím kapitán Českého národního týmu kuchařů a cukrářů, Jan Horký, který bude kompletně zodpovídat za produkty společnosti a jejich rozvoj s ohledem na světové gastronomické trendy. Posiluje se tak spolupráce společnosti Compass Group Czech Republic a Asociace kuchařů a cukrářů ČR, která byla započata v roce 2016, přičemž pro rok 2017 je stanovena intenzivnější forma této podpory.
-rkp
Jan Horký, Master Chef společnosti Compass Group v České republice a na Slovensku
Jan Horký, Master Chef společnosti Compass Group v České republice a na Slovensku
autor: archiv

Jan Horký vystudoval Hotelovou školu International, tři roky působil v Juniorském národním teamu kuchařů a cukrářů, následně přestoupil do seniorského týmu AKC ČR, kde je členem dvanáct let. Již sedmým rokem zde působí jako kapitán. Celou svou profesní kariéru působí jako šéfkuchař významných restaurací, zkušenosti má jak z České republiky, tak ze zahraničních stáží v Hongkongu, Madridu, Singapuru či New Yorku. Zúčastnil se mnoha národních i mezinárodních soutěží a kuchařských olympiád a jako jedinec i člen týmu získal řadu ocenění.

„Na spolupráci se velmi těším. Je to výzva, neboť druh pokrmů i systém jejich přípravy a servírování je odlišný od způsobu, kterým jsem doposud pracoval já. Ale výsledkem naší spolupráce má být propojení těchto dvou světů, a přesně to je naším cílem – začlenit do samoobslužných restaurací moderní světovou gastronomii,“ komentuje Jan Horký, kapitán Českého národního týmu kuchařů a cukrářů.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama