reklama
reklama
9. 2. 2017 | poslední aktualizace: 9. 2. 2017  07:00

Jong Kook LEE prezidentem společnosti KIA MOTORS CZECH

Společnost KIA MOTORS CZECH oznámila personální změnu ve svém vedení. Novým prezidentem společnosti byl 1. února 2017 jmenován pan Jong Kook LEE, který tak po dvou letech vystřídal ve funkci dosavadního prezidenta pana Jae Woo Yim, který odešel do nového pracovního působiště v rámci Kia Motors Corporation v Jižní Koreji.
-rkp
Jong Kook LEE, prezident společnosti KIA MOTORS CZECH
Jong Kook LEE, prezident společnosti KIA MOTORS CZECH
autor: Petr Hejna

Jong Kook LEE (46), nový prezident společnosti KIA MOTORS CZECH, pracuje pro jihokorejskou automobilku Kia Motors od roku 1999. Před příjezdem do České republiky pracoval tři roky jako prezident společnosti Kia Motors Hungary. Od roku 2011 působil několik let v evropské centrále Kia Motors Europe v německém Frankfurtu. Bohaté pracovní zkušenosti získal na jednom z pěti nejdůležitějších trhů v rámci Evropy, ve Velké Británii. Svoji evropskou kariéru s mezinárodním obchodem započal již v roce 2000 v sousedním Polsku. V jejím rámci zastával pozice koordinátora v klíčových oblastech jako je obchod, prodej a marketing.

Jong Kook LEE je od založení společnosti v roce 1993 v pořadí pátým prezidentem KIA MOTORS CZECH. Ve své práci se hodlá zaměřit především na posilování image značky Kia a na zvýšení dosavadního tržního podílu automobilky Kia v rámci České republiky.

Narodil se v Jižní Koreji. Je ženatý a má dvě dcery. Mezi jeho zájmy patří sportovní aktivity, především golf a tenis.

 

 

Autoři: -rkp
reklama
Zobrazit náhled
Zbývá 1000 znaků
Článek neobsahuje komentáře.
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama