reklama
reklama
1. 2. 2017 | poslední aktualizace: 1. 2. 2017  07:35

Martin Heřmanský postupuje na pozici Managing Director Harley-Davidson Strategic Growth Markets EMEA

Dosavadní Country Manager Harley-Davidson pro region střední a východní Evropy Martin Heřmanský, povyšuje se začátkem roku na pozici Managing Director Harley-Davidson Strategic Growth Markets v regionu EMEA. Postup na novou pozici je výsledkem restrukturalizace společnosti, kdy po více jak 4 letech střídá svého předchůdce Enrica D´Onorfia a zároveň reakcí a oceněním jeho práce v čele týmu regionu střední a východní Evropy, který patří mezi jeden z nejúspěšnějších v rámci celé struktury značky.
-rkp
Martin Heřmanský, Managing Director Harley-Davidson Strategic Growth Markets EMEA
Martin Heřmanský, Managing Director Harley-Davidson Strategic Growth Markets EMEA
autor: archiv

Martin Heřmanský (44) bude mít v nové pozici na starost řízení trhů strategického růstu v rozsáhlém regionu zahrnujícím kromě střední a východní Evropy, také jihovýchodní Evropu, Blízký východ, africký kontinent, Rusko a země bývalého Sovětského svazu.  Celkově bude řídit 6 regionálních týmů působících v Praze, Moskvě, Aténách, Dubaji, Kapském městě a Oxfordu.

„Strategic Growth Markets, jak již název napovídá, je region se strategicky významným potenciálem pro značku v globálním měřítku a v rámci Harley-Davidson Motor Company je na něj tedy upřena významná pozornost, samozřejmě spojená i s velkými očekáváními. Pro mě osobně je to obrovská pocta, zodpovědnost a profesní výzva, která vyžaduje rozšíření mých odborných znalostí o detailní znalost kulturních, obchodních a politických odlišností mezi jednotlivými trhy v rámci takto různorodého regionu,“ říká nový Managing Director H-D SGM EMEA.

Martin Heřmanský bude novou pozici vykonávat i nadále ze své pražské kanceláře. „Díky strategické poloze Prahy a poměrně dobrému leteckému spojení se zbytkem světa není nutný přesun do Oxfordu, odkud se historicky region SGM řídil. Důležitá je kvalitní komunikace a individuální přístup k jednotlivým týmům reflektující jejich různorodá specifika, mentalitu a komerční vyspělost. To považuji za základ úspěchu,“ dodává na téma řízení regionu SGM Martin Heřmanský.

Jeho příběh se v Harley-Davidson začal psát roku 2009, kdy se zúčastnil mezinárodního tendru na šéfa zastoupení značky pro region střední a východní Evropy, a v němž zvítězil nad několika desítkami dalších kandidátů. Od tohoto roku tak z Prahy řídil regionální kancelář a postupně vybudoval tým působící v 8 zemích.

S rokem 2017 však přichází pro Heřmanského nová etapa v rámci práce pro Harley-Davidson, která bude především zaměřena na maximální využití potenciálu pro značku na trzích strategického růstu.

 

Harley-Davidson Central & Eastern Europe zároveň v blízké době oznámí jméno nového Country Managera, který Martina Heřmanského nahradí v čele zastoupení značky pro střední a východní Evropu.

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama