reklama
reklama
31. 1. 2017 | poslední aktualizace: 31. 1. 2017  14:30

Petr Vitásek generálním ředitelem Swiss Life Select Česká republika

Novým generálním ředitelem poradenské firmy Swiss Life Select Česká republika se stal Petr Vitásek. Do Swiss Life Select přichází ze švýcarské centrály Swiss Life a s bohatými zkušenostmi z bankovního sektoru po celém světě. Ve funkci nahradil Martina Valacha, který ve Swiss Life Select působil více než 10 let.
-rkp
Petr Vitásek, generální ředitel Swiss Life Select Česká republika
Petr Vitásek, generální ředitel Swiss Life Select Česká republika
autor: archiv

Petr Vitásek (42)  má bohaté zkušenosti s privátním bankovnictvím, finančním sektorem i mateřskou zemí skupiny Swiss Life, Švýcarskem. Během své kariéry působil dvanáct let ve švýcarských privátních bankách mimo jiné jako konzultant curyšské pobočky prestižní poradenské firmy McKinsey & Company. Přináší tak do Swiss Life silnou mezinárodní zkušenost z finančních center jako je Londýn, Singapur, New York, Dubaj nebo Curych. Před nástupem do Swiss Life působil pět let jako výkonný ředitel privátní banky, kde získal různá prestižní mezinárodní ocenění.

„Poradenský trh se rychle mění ve prospěch firem nabízejících kvalitní a nezávislé služby a rady. Swiss Life Select díky propracovanému systému klientské péče dlouhodobě poskytuje klientům s nadstandardními příjmy komplexní poradenské služby zaměřené na investice. Věřím, že se mi v nové pozici podaří zúročit dlouholeté zkušenosti z bankovnictví v České republice i zahraničí a pomůžu Swiss Life na českém trhu dál rozvíjet kvalitní švýcarské poradenství v oblasti investic a správy majetku,“ říká Petr Vitásek, generální ředitel Swiss Life Select v České republice.

Petr Vitásek vystudoval MBA na The Wharton School a diplomacii na University of Pennsylvania v americké Filadelfili.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama