reklama
reklama
29. 1. 2017 | poslední aktualizace: 29. 1. 2017  08:00

Ford implementuje Infor SCE a cloudové aplikace ve svých evropských provozovnách, včetně České republiky

Společnost Infor, poskytovatel odvětvově zaměřených podnikových aplikací s cloudovou funkcionalitou, oznámil, že automobilka Ford implementuje Infor SCE. Infor SCE je stěžejním produktem společnosti Infor v oblasti řízení skladů, v sedmi evropských zemích. Na cloudových technologiích postavený software bude automatizovat procesy toku zboží na 10 překladových centrech společnosti Ford, čímž umožní efektivnější využití osob a zdrojů. Jelikož není nové řešení nasazováno tradičním on-premise způsobem na servery ve Fordu, budou mít externí partneři umožněn snadný a přitom zabezpečený přístup do systému.
ICT Revue
Automobilka Ford implementuje Infor SCE a cloudové aplikace ve svých evropských provozovnách
Automobilka Ford implementuje Infor SCE a cloudové aplikace ve svých evropských provozovnách
autor: archiv

Automobilka Ford provozuje svá evropská překladiště v Německu, Itálii, Francii, Španělsku, České republice, Maďarsku a Velké Británii. V těchto skladech jsou denně odbavovány stovky kamionů lokálními poskytovateli logistických služeb k zajištění plynulého zásobování výroby. Workflow ve skladu musí být precizně koordinováno, protože dodávky komponent jsou k finální montáži v továrnách Ford dopravovány „just-in-time“. Komponenty by neměly zůstávat skladovány déle než půl dne ve vyrovnávacích skladištích rozesetých v okolí výrobních linek a poté jsou montovány v přesných sekvencích.

Infor

Společnost Infor vyvíjí a dodává podnikový software s cloudovou funkcionalitou pro specifická odvětví. S 15 000 zaměstnanci a více než 90 000 zákazníky ve 170 zemích pomáhá k jejich obchodnímu rozvoji.

Všechny procesy v překladištích budou plně digitalizovány. Infor SCE bude dostávat dopředu notifikace na plánované dodávky včetně jejich časového rozvrhu a kvantity. Přepravci budou informování o relevantním místě a času vykládky. Větší přepravní objemy pro různé finální sestavy budou rozděleny do více různých zón k jejich dalšímu odeslání.

Procesy pravidelného skenování zásilek v těchto centrech umožní rychlou a přesnou manipulaci se součástkami bez potřeby meziskladu. Od okamžiku vykládky jsou všechny logistické procesy řízeny s podporou skenerů a po jejich realizaci Infor SCE automaticky uvědomí továrnu o příchozí zásilce.

S optimalizovanými procesy software umožní zlepšit transparentnost dodavatelského řetězce. Ford bude moci sledovat plnění objednávek v reálném čase a proaktivně reagovat na potenciální úzká hrdla. Systém pro řízení skladů zlepší také fungování poskytovatelů služeb. Po zavedení Infor SCE na všech překladištích bude také možné měřit, monitorovat, porovnávat a optimalizovat procesy a klíčové indikátory výkonnosti (KPI) na všech lokalitách.

„Automobilový průmysl se nachází ve fázi změny – nyní je důležité dále optimalizovat své procesy a připravit se na budoucí příchod elektromobility,“ řekl Michael Weidel, ředitel pro řešení dodavatelského řetězce Infor v regionu DACH. „Je proto nutné, aby výrobci aut efektivně integrovali své dodavatele a poskytovatele logistických služeb s cílem zvýšit výkonnost své logistické sítě. Cloudové aplikace jako  Infor SCE tuto spolupráci umožňují. Ford bude brzy schopen dosáhnout vyšší efektivity, nižších nákladů a transparentnosti díky optimalizovaným procesům na svých přepravních centrech v Evropě.“

 

Autoři: ICT Revue
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama