reklama
reklama
23. 1. 2017 | poslední aktualizace: 23. 1. 2017  10:10

Michael Mullen, Senior partner PwC Legal, v řídícím výboru Association for Foreign Investment (AFI)

Senior partner PwC Legal a dlouholetý člen představenstva Americké obchodní komory Michael Mullen se stal v těchto dnech členem řídícího výboru Association for Foreign Investment (AFI). Členství v tomto renomovaném sdružení získal za svou spolupráci a podporu hlavních priorit AFI. Mezi ty patří především podpora zahraničních investic a rozvoj podnikatelského prostředí a investičních služeb v České republice.
-rkp
Čtěte více o: personálie | sdružení | investice | obchod
Michael Mullen, člen řídícího výboru Association for Foreign Investment (AFI)
Michael Mullen, člen řídícího výboru Association for Foreign Investment (AFI)
autor: archiv

„Velice si cením svého zvolení do řídícího výboru AFI. Je to velká čest, a to nejen pro mě, ale i pro celou advokátní kancelář PwC Legal,“ říká Michael Mullen a zároveň dodává: „Členství v řídícím výboru beru jako obrovský závazek a zároveň příležitost hledat další cesty pro podporu přímých investic, ať již tuzemských, či zahraničních, a pro usnadnění vstupu investorů na český trh“.

Členy AFI – Sdružení pro zahraniční investice se stávají společnosti a jejich představitelé, kteří na českém trhu poskytují služby investorům. Připojením k AFI se firmy stávají součástí platformy, která má dlouholetou tradici, díky níž mohou sdílet informace a spojit síly k vytvoření kvalitního investičního prostředí.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama