reklama
reklama
19. 1. 2017 | poslední aktualizace: 19. 1. 2017  10:14

Andrea Leová komunikační expertkou projektu "Mobilní rozhlas" společnosti Neogenia

Projekt Mobilní rozhlas, brněnské Neogenie, posílil nový člen týmu. Na základě zpětné vazby od starostů vznikl ve firmě nový post komunikačního experta, který obsadila Andrea Leová. Ve funkci je zodpovědná za to, aby starostové obcí a měst efektivně využili všechny schopnosti, které chytrá komunikace s občany přináší.
-rkp
Andrea Leová, komunikační expertka Mobilního rozhlasu společnosti Neogenia
Andrea Leová, komunikační expertka Mobilního rozhlasu společnosti Neogenia
autor: archiv

Andrea Leová není v komunikaci s klienty žádným nováčkem. Před příchodem do společnosti Neogenia se věnovala finančnímu poradenství, prodeji, rozvoji obchodu a marketingu. Několik let pracovala také pro Filharmonii BM a má bohaté zkušenosti s vedením týmu.

Vystudovala pedagogickou školu v Kroměříži a informační technologii na univerzitě Tomáši Bati ve Zlíně. Má plánovací a organizační schopnosti a tyto zkušenosti plně využije ve své nové roli.

Je svobodná a bezdětná. Ve svém volnu se věnuje hudbě, kterou miluje. Je zpěvačkou v rockovo-metalové kapele Free Fall. Navzdory tvrdému žánru si však také vychutná klasiku, sborové skladby nebo a cappella uskupení.

 

Český dodavatel řešení pro direct komunikaci úspěšně zakončil pilotní provoz služby Mobilní rozhlas. Do vývoje platformy, která spojuje komunikační kanály pro všechny cílové skupiny obyvatel, byly zapojeny desítky starostů, samospráv a obecních institucí. Tento první tuzemský nástroj, který obcím umožnil koncepčně aplikovat zásady SMART city při hromadné komunikaci se svými občany využívá přes 150 obcí a měst z celého Česka a další desítky obcí jsou aktuálně připojovány.

„Velmi nás těší, že obce objevily nový způsob direct komunikace se svými občany. Ze služby jsou nadšeni a my jim chceme umožnit využívat ji na 100 %. A v tom nám pomůže Andrea Leová, pro kterou jsme zbudovali neobyčejný pracovní post a stala se naším komunikačním stratégem. Bude starostům k dispozici v případě otázek a pomůže městům a obcím ve sběru kontaktů a efektivitě odesílání zpráv. Věříme, že tato pomoc městům a obcím ještě více ulehčí přechod na moderní styl komunikace.“ řekl šéf projektu Ondřej Švrček.

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama