reklama
reklama
12. 1. 2017 | poslední aktualizace: 12. 1. 2017  16:45

Lukasz Semeniuk generálním ředitelem společnosti TOTAL ČR

Novým generálním ředitelem společnosti TOTAL ČR se stal Lukasz Semeniuk. Kromě tuzemské firmy povede i maďarskou a slovenskou pobočku skupiny TOTAL. Ve funkci střídá Marca Pannunzia, který přebírá, jako generální ředitel, aktivity firmy TOTAL v Rumunsku.
-rkp
Lukasz Semeniuk, generální ředitel společnosti TOTAL ČR
Lukasz Semeniuk, generální ředitel společnosti TOTAL ČR
autor: archiv

Lukasz Semeniuk (42), původem Polák, působí ve společnosti TOTAL na vedoucích místech již sedmnáct let. Poslední čtyři roky vedl, jako generální ředitel, ukrajinskou pobočku společnosti. Předtím působil jako obchodní ředitel TOTALu v Polsku či jako finanční ředitel společnosti v Rusku. S jeho příchodem tak získává TOTAL ČR, TOTAL Slovensko a TOTAL Lubricants Maďarsko zkušeného manažera, který přispěje k dalšímu rozvoji úspěšné firmy.

„Těší mne, že se můžu připojit k dynamicky se rozvíjejícím středoevropským pobočkám společnosti TOTAL. Věřím, že jde o velmi perspektivní trh, který přináší bezpočet příležitostí s ohledem na rozvoj produktů a služeb, jež TOTAL nabízí,“ vysvětluje Lukasz Semeniuk a doplňuje: „Mým cílem je pokračovat v budování silné a úspěšné společnosti, která bude zákazníkům nabízet vysoce kvalitní produkty a služby.“

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama