reklama
reklama
5. 1. 2017 | poslední aktualizace: 5. 1. 2017  10:00

Lucie Leixnerová tiskovou mluvčí MONETA Money Bank

Novou tiskovou mluvčí MONETA Money Bank je od počátku ledna Lucie Leixnerová. V této pozici má na starosti veškeré aktivity spojené s externí komunikací banky. Na místě tiskové mluvčí a manažerky externí komunikace vystřídala Miladu Veselou.
-rkp
Lucie Leixnerová, tisková mluvčí MONETA Money Bank
Lucie Leixnerová, tisková mluvčí MONETA Money Bank
autor: Martin Malý

Lucie Leixnerová zahájila svoji kariéru již při studiu ve společnosti Telefónica (později O2), kde začala pracovat v roce 2005 a strávila zde 7 let. V O2 pracovala na řadě PR projektů, starala se i o vztahy s médii a spolupracovala na tvorbě interního zaměstnaneckého časopisu. Od roku 2013 pak strávila téměř dva roky v Ogilvy PR, kde vedla komunikaci pro společnost MasterCard a měla na starosti organizaci projektu Obchodník roku.

V MONETA Money Bank působí od roku 2015 v týmu externí komunikace, ve kterém měla na starosti komunikaci s novináři, organizaci eventů a tiskových konferencí a rozvoj sociálních sítí banky.

Lucie Leixnerová získala inženýrský titul na Fakultě ekonomických studií Vysoké školy finanční a správní v Praze, hovoří anglicky a francouzsky.

Ve volném čase vede lekce jógy.

Autoři: -rkp
reklama
Zobrazit náhled
Zbývá 1000 znaků
Článek neobsahuje komentáře.
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama