reklama
reklama
3. 1. 2017 | poslední aktualizace: 3. 1. 2017  15:28

Štěpán Dlouhý povýšil v managementu agentury Stance Communications

Agentura Stance Communications rozšířila svůj management. Nově vytvořenou pozici Account Director obsadil Štěpán Dlouhý, který ve společnosti působí na různých postech od roku 2010.
-rkp
Čtěte více o: personálie | agentura | komunikace | marketing
Štěpán Dlouhý, Account Director agentury Stance Communications
Štěpán Dlouhý, Account Director agentury Stance Communications
autor: R.V.V.studio s.r.o.

„Agentura Stance Communications procházela za více než 10 let existence neustálým vývojem, který kopíruje jak změny trhu či technologií, tak i proměny potřeb klientů. Štěpán Dlouhý se za šest let působení v agentuře podílel na řadě úspěšných, a mnohdy i oceněných, projektů. Jsem rád, že se vedení společnosti rozrůstá o někoho, kdo profesionálně vyrostl v našem týmu. Pro agenturu i pro klienty je to dobré znamení,“ říká Petr Soukup, Managing Partner Stance Communications.

Štěpán Dlouhý působí ve Stance Communications šest let. Od roku 2011 vedl například tým zaměřený na klienty z oblasti IT či veřejné správy. Podílel se také na oceněném projektu Českého domu v rámci LOH v Londýně (Česká cena za PR) či na koordinaci regionálních Olympijských parků při LOH v Riu. Letos v létě řídil roadshow „STK pro chlapy“ pro Nadační fond Petra Koukala a společnost Sanofi; tento projekt získal titul Společensky prospěšný projekt 2016.

„Ve Stance Communications jsem prošel několika pozicemi a měl jsem možnost pracovat na úspěšných kampaních pro klienty z různých segmentů. Jako Account Director chci tyto zkušenosti promítnout do dalšího vylepšování našich služeb klientům a do profesionálního rozvoje našich PR týmů,“ říká Štěpán Dlouhý.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama