reklama
reklama
3. 1. 2017 | poslední aktualizace: 3. 1. 2017  13:40

Lukáš Kovanda hlavním ekonomem společnosti Cyrrus

Hlavním ekonomem společnosti Cyrrus se od ledna stává Lukáš Kovanda, který donedávna působil ve stejné pozici u finanční skupiny Roklen. Kovanda, autor odborné i popularizující ekonomické literatury, je jedním z nejcitovanějších tuzemských ekonomů.
-rkp
Lukáš Kovanda, hlavní ekonom společnosti Cyrrus
Lukáš Kovanda, hlavní ekonom společnosti Cyrrus
autor: archiv

Lukáš Kovanda (36) bude mít ve společnosti Cyrrus na starost zejména tvorbu makroekonomických analýz a prognóz a jejich komunikaci klientům i širší veřejnosti.

„Lukáš Kovanda patří mezi špičkové tuzemské makroekonomy a jeho zkušeností hodláme využít v rámci posílení našeho analytického zázemí a dalšího zkvalitňování služeb pro naše klienty i veřejnost,“ říká ke Kovandovu angažmá Martin Kozumplík, předseda představenstva společnosti Cyrrus.

„Společnost Cyrrus vnímám jako etablovanou a úspěšnou značku. Příležitost přispět k jejímu dalšímu rozvoji je proto pro mě velkou výzvou,“ říká Kovanda, jenž je činný i v oblasti akademické a vědecké. Přednáší na Národohospodářské fakultě Vysoké školy ekonomické, řadí se ke členům vědeckého grémia České bankovní asociace a zasedá ve správní radě Institutu ekonomického vzdělávání.

Ve volném čase běhá dlouhé tratě a cestuje.

Společnost Cyrrus je licencovaným obchodníkem s cennými papíry a jednou z největších makléřských společností v České republice. Pro tisíce klientů spravuje majetek v objemu 3,5 miliardy korun.

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama