reklama
reklama
3. 12. 2016 | poslední aktualizace: 3. 12. 2016  08:00

Boris Čuchran novým členem představenstva finanční skupiny Wüstenrot

Novým členem představenstva Wüstenrot - stavební spořitelny a Wüstenrot hypoteční banky se od 1. prosince 2016 stal Boris Čuchran. Ve své funkci bude zodpovědný za řízení rezortu Služeb a provozu a bude mít tak na starosti zejména péči o zákazníky, middle-/backoffice, ICT a facility management.
-rkp
Boris Čuchran, člen představenstva finanční skupiny Wüstenrot
Boris Čuchran, člen představenstva finanční skupiny Wüstenrot
autor: archiv

Boris Čuchran má za sebou více než dvacetiletou kariéru v oblasti bankovnictví a pojišťovnictví nejen v České republice, ale i v zahraničí. Mimo jiné zastával vedoucí pozice jako člen představenstva v LBBW Bank CZ v Praze, v Generali Bulharsko (generální ředitel). V letech 1998 až 2004 působil ve skupině ČSOB mimo jiné jako výkonný ředitel strategie banky v České republice a generální ředitel ČSOB Pojišťovny na Slovensku. Svou bohatou praxi rozšířil rovněž jako konzultant pro retailové bankovnictví v Deloitte Consulting Group ve Francii.

 „Působení v tak zavedené společnosti se silnou značkou na českém trhu je pro mě velkou výzvou a odpovědností. Oblast financování bydlení je středobodem zájmu Wüstenrotu v Česku a tato oblast je mi blízká zejména tím, že je klíčovou službou pro většinu občanů. Doufám, že své dlouholeté působení ve finančním sektoru zúročím ve prospěch značky Wüstenrot a pro její klienty,“ říká Boris Čuchran.

Titul doktora práv získal na Univerzitě Komenského v Bratislavě a je rovněž absolventem renomované Ecole Nationale d’Administration v Paříži v ročníku Saint Exupéry. Mluví anglicky, francouzsky a rusky.

Je ženatý a má dvě děti.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama