reklama
reklama
25. 11. 2016 | poslední aktualizace: 25. 11. 2016  15:17

Jan Blecha členem představenstva a investičním ředitelem DPP

Novým členem představenstva Dopravního podniku hl. m. Prahy (DPP) se na základě rozhodnutí dozorčí rady společnosti stane od čtvrtka 1. prosince JUDr. Jan Blecha. V představenstvu nahradí Antonína Fedorka a bude zároveň vykonávat funkci investičního ředitele DPP.
-rkp
Jan Blecha, člen představenstva a investiční ředitel DPP
Jan Blecha, člen představenstva a investiční ředitel DPP
autor: archiv

Jan Blecha bude mít v pozici investičního ředitele za úkol v krátkodobém horizontu přípravu podrobné vize rozvoje veřejné dopravy hlavního města, v dlouhodobém horizontu pak zajištění proměny pražské dopravy do podoby, odpovídající potřebám moderního velkoměsta 21. století. 

„V DPP bych rád pokročil zejména v přípravě metra D, což je nyní pro naše hlavní město prioritní stavba,“ uvedlJan Blecha, investiční ředitel DPP.  „Chci také udělat vše pro to, aby Praha dohonila v úrovni moderní dopravy ta evropská města, která jsou v této oblasti na předních místech.“

Jan Blecha v minulosti zastával pozici ředitele právního odboru Českých drah či 1. náměstka generálního ředitele SŽDC. Před nástupem do DPP působil jako náměstek pro řízení sekce veřejného investování na MMR.

Je absolventem Právnické fakulty Univerzity Karlovy v Praze.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama