reklama
reklama
11. 11. 2016 | poslední aktualizace: 11. 11. 2016  12:55

Adam Švejda a Marek Vácha vedou komunikaci IPR

Institut plánování a rozvoje Prahy (IPR) ohlásil organizační a personální změny v komunikačním oddělení. 1. listopadu zde vznikla Sekce vnějších vztahů, která sdružila dosavadní Kancelář komunikace a Kancelář participace a sociálních inovací. Adam Švejda, se stává ředitelem Sekce vnějších vztahů. Marek Vácha povede čtyřčlenný tým komunikace.
-rkp
Čtěte více o: personálie | komunikace | Praha
Adam Švejda a Marek Vácha, Sekce vnějších vztahů Institutu plánování a rozvoje Prahy (IPR)
Adam Švejda a Marek Vácha, Sekce vnějších vztahů Institutu plánování a rozvoje Prahy (IPR)
autor: archiv

Důvodem změn je i chystané otevření Centra pro architekturu a městské plánování (CAMP), nové platformy pro vzdělávání a diskuse o budoucnosti metropole. IPR Praha je hlavním koncepčním pracovištěm hlavního města pro urbanismus, plánování a územní rozvoj a chytrou správu města.

Dosavadní vedoucí Kanceláře komunikace, Adam Švejda, se nově stává ředitelem Sekce vnějších vztahů. Nově zřízenou funkci tiskového mluvčího zaujímá Marek Vácha, specialista na komunikaci, který též povede čtyřčlenný tým komunikace. Vácha doposud na IPR Praha působil jako Švejdův zástupce. 

Adam Švejda a Marek Vácha v tandemu vybudovali úspěšnou kancelář komunikace, která pomáhá ustavovat nový trend otevřené a transparentní komunikace veřejných institucí. Za kanceláří stojí řada popularizačních a vzdělávacích akcí v oblasti architektury, urbanismu a územního plánování, stejně jako desítky veřejných debat, výstav a workshopů. Tým komunikace IPR Praha stál u zrodu významné mezinárodní konference reSITE, která do Prahy pravidelně přiváží uznávané kapacity z oblasti urbanismu a sociálních inovací.

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama