reklama
reklama
11. 11. 2016 | poslední aktualizace: 11. 11. 2016  11:19

Eva Veličková ředitelkou komunikace a tiskovou mluvčí Svazu průmyslu a dopravy ČR

Na pozici ředitelky komunikace a tiskové mluvčí Svazu průmyslu a dopravy České republiky (SP ČR) nastupuje Eva Veličková. Bude zodpovídat za externí, interní a online komunikaci svazu. Ve funkci vystřídá Milana Mostýna, který vedl sekci komunikace od roku 2012 a v týmu působí. Svaz průmyslu a dopravy ČR přímo zastupuje 136 českých firem, další stovky pak prostřednictvím 31 oborových svazů a asociací.
-rkp
Eva Veličková, ředitelka komunikace a tisková mluvčí Svazu průmyslu a dopravy ČR
Eva Veličková, ředitelka komunikace a tisková mluvčí Svazu průmyslu a dopravy ČR
autor: archiv

Eva Veličková (33) působila osm let (2008-2016) jako PR konzultant v agentuře AMI Communications, kde mimo jiné pracovala pro huť ArcelorMittal Ostrava, výrobce minerálních vod Karlovarské minerální vody či Asociaci inovativního farmaceutického průmyslu. V roce 2016 nastoupila jako Senior Account Manager do online-marketingové agentury PRIA.

Vést komunikaci tak významného svazu vnímám jako velkou příležitost a prestiž. Rozsah aktivit svazu je velice široký a komunikace pestrá. Pracujeme s různorodým obsahem, cílovými skupinami a nástroji. Těší mě, že mohu přispívat ke zlepšení image českého průmyslu a zabývat se tématy, které ovlivňují českou ekonomiku,“ uvedla Eva Veličková.

Vystudovala Vysokou školu ekonomickou, roční stipendium na americké univerzitě University of Nebreska-Lincoln a půlroční na španělské Universidad de Sevilla. Je absolventkou kurzu London School of PR. Domluví se také anglicky, španělsky a italsky.

Svaz průmyslu a dopravy ČR vloni oslavil 25 let od svého znovuzaložení. Jeho prezidentem je Jaroslav Hanák, generální ředitelkou Dagmar Kuchtová.

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama