reklama
reklama
4. 11. 2016 | poslední aktualizace: 4. 11. 2016  07:31

Jakub Salát z AMI Communications a Iva Martinková z AIG přicházejí do RENOMIA GROUP

Oddělení komunikace a marketingu RENOMIA GROUP rozšířilo od 1. listopadu své řady. Na pozici Senior manažera komunikace a PR přichází Jakub Salát z AMI Communications. Pozici Specialista PR a komunikace nově zastává Iva Martinková, která předtím pracovala jako koordinátorka marketingových kampaní v AIG.
-rkp
Jakub Salát a Iva Martinková, marketingové oddělení RENOMIA GROUP
Jakub Salát a Iva Martinková, marketingové oddělení RENOMIA GROUP
autor: archiv

Jakub Salát bude zodpovědný za interní a externí komunikaci RENOMIA GROUP. V oblasti komunikace má více než 10leté zkušenosti. Kariéru začal jako ekonomický novinář a poradce pro politický marketing. Později pracoval v českých PR agenturách. Do RENOMIA GROUP přichází z největší české PR a komunikační agentury AMI Communications. V té posledních pět let zajišťoval poradenství v oblasti PR a korporátní komunikace v týmu Průmyslu a energetiky.

Vystudoval mediální studia na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy, absolvoval studijní pobyt na finské univerzitě Jyväskylä a odborné znalosti si rozšířil kurzem London School of PR.

 

Tým komunikace RENOMIA GROUP se zároveň rozšířil o Ivu Martinkovou, která do RENOMIA GROUP přichází z pojišťovny AIG, kde působila jako koordinátorka marketingových kampaní.

Iva Martinková vystudovala na Univerzitě Palackého v Olomouci bohemistiku se zaměřením na editorství a komunikaci.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama