reklama
reklama
2. 11. 2016 | poslední aktualizace: 2. 11. 2016  11:25

Jan Rafaj prvním viceprezidentem Svazu průmyslu a dopravy ČR (SP ČR)

Představenstvo zvolilo Jana Rafaje prvním viceprezidentem Svazu průmyslu a dopravy ČR (SP ČR). Ten bude jako 1. viceprezident zastupovat prezidenta SP ČR Jaroslava Hanáka při klíčových jednáních.
-rkp
Jan Rafaj, první viceprezident Svazu průmyslu a dopravy ČR (SP ČR)
Jan Rafaj, první viceprezident Svazu průmyslu a dopravy ČR (SP ČR)
autor: Karel Šuster

Jan Rafaj (39) byl viceprezidentem SP ČR od roku 2011 a věnuje se oblasti trhu práce a sociálnímu dialogu. Je důležitým členem delegace zaměstnavatelů na jednáních Rady hospodářské a sociální dohody (tripartity).

"Vážím si zvolení do pozice prvního viceprezidenta. Je to pro mě povzbuzení a potvrzení mé dosavadní práce ve Svazu při prosazování změn v zaměstnavatelských vztazích a na trhu práce," uvedl ke svému zvolení 1. viceprezident SP ČR Jan Rafaj.

Od roku 2016 je rovněž místopředsedou představenstva ArcelorMittal Ostrava, kde působí ve funkci ředitele pro personalistiku a vnější vztahy. Je absolventem právnické fakulty Masarykovy univerzitě v Brně, později získal titul MBA. Obdržel ocenění Mladý manažerský talent 2011 a Manažer roku 2011 v odvětví výroba kovů a slitin.

Je ženatý, má syna Jana. Mezi jeho koníčky patří hra na elektrickou kytaru v pop-funkové kapele EzyWay a je uměleckým vedoucím sboru ArcelorMittal Gospel.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama