reklama
reklama
1. 11. 2016 | poslední aktualizace: 1. 11. 2016  14:40

Jan Denemark a Marek Kocák posilují tým KPC Group, zastoupení Gartner

Společnost KPC-Group - výhradní zastoupení Gartner pro ČR, SR a Rumunsko - oznámila posílení svého týmu. Na pozici Account Executive nastoupil Jan Denemark a bude zodpovědný především za spolupráci se zákazníky v oblasti finančního sektoru na českém trhu. Další posilou je Marek Kocák, který se bude věnovat především benchmarkům a analytice.
-rkp
Jan Denemark a Marek Kocák  posilují tým KPC Group
Jan Denemark a Marek Kocák posilují tým KPC Group
autor: archiv

Jan Denemark přichází do KPC-Group ze společnosti Arbes, kde působil na pozici generálního ředitele a by zodpovědný především za inovace a rozvoj stávajících a nových produktů a služeb a vytvoření ucelené nabídky pro tuzemský i zahraniční trh.

„Díky svým zkušenostem s potřebami finančního sektoru dokáže Honza lépe porozumět požadavkům našich klientů a bude jim hodnotným partnerem při diskuzi nad jejich prioritami,“ komentuje posilu ředitel zastoupení společnosti Gartner v Praze, Oldřich Příklenk, a dodává „a také mě těší, že do našeho týmu přišla mužská posila ;).

„Gartner je pro mne synonymem profesionálních objektivních analýz, doporučení, průzkumů a znalostí v oblasti ICT. Klientům Gartneru budu tak prezentovat produkty a služby s vysokou přidanou hodnotou, které zejména v dnešní době „digitálních transformací a velkých IT výzev“ získávají na významu. Těším se na spolupráci s kolegy v lokálním týmu KPC a na nové zkušenosti a znalosti, které v Gartneru získám,“ dodává ke své nové roli Jan Denemark.

Další vítanou posilou je Marek Kocák, který nastoupil v září na pozici Junior Executive Client Manager. Marek se bude věnovat především benchmarkům a analytice.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama