reklama
reklama
31. 10. 2016 | poslední aktualizace: 31. 10. 2016  10:46

Svetlana Boldina finanční ředitelkou společnosti Nestlé Česko a Slovensko

Od 1. listopadu 2016 se funkce finanční ředitelky společnosti Nestlé Česko a Slovensko ujme Svetlana Boldina, která doposud tuto pozici zastávala v Nestlé Bulharsko. Ve funkci CFO nahrazuje Katarzynu Choinskou. Ta odchází na pozici ředitelky korporátních financí do centrály Nestlé ve Švýcarsku.
-rkp
Svetlana Boldina, finanční ředitelka společnosti Nestlé Česko a Slovensko
Svetlana Boldina, finanční ředitelka společnosti Nestlé Česko a Slovensko
autor: archiv

Svetlana Boldina nastoupila do Nestlé v roce 1998 v Rusku. V roce 2005 se stala hlavní účetní, o tři roky později jí pak byla svěřena oblast finanční kontroly. V roce 2013 byla povýšena do pozice finanční ředitelky Nestlé v Bulharsku. Během tří let, kdy funkci zastávala, se jí povedlo zlepšit finanční výkonnost ve smyslu provozních výsledků a kapitálové efektivnosti. Byla též zodpovědná za oblast compliance, tedy zajištění souladu s interními i externími normami.

„Věřím, že Svetlana Boldina bude pro náš česko-slovenský tým posilou. Její schopnost vést tým, zaměření na výsledky a nadšení pro rozvoj lidí ji v nové roli předurčují k úspěchu,“ uvedl Torben Emborg, generální ředitel Nestlé Česko a Slovensko.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama