reklama
reklama
25. 10. 2016 | poslední aktualizace: 25. 10. 2016  17:45

Yusen je novým logistickým partnerem Konica Minolta Healthcare

Yusen Logistics bude v Evropě zajišťovat skladování, příjem a distribuci výrobků společnosti Konica Minolta Healthcare.
Radek Novotný
Radek Novotný
redaktor týdeníku Ekonom
Ilustrační foto
Ilustrační foto
autor: Yusen

Konica Minolta Healthcare je globálním hráčem na poli diagnostických zařízení pro medicínské účely, jako jsou například rentgenologická zařízení či ultrazvuky.

Yusen Logistics bude pro tuto firmu zajišťovat skladování a mezinárodní distribuci kompletních systémů, náhradních dílů a spotřebních materiálů, jako jsou například filmy pro zobrazovací techniku.

Zboží bude uskladněno v celních i necelních skladech. Skladování a logistické služby pro KM Healthcare budou probíhat v distribučním centru Yusenu u Antverp, v městě Melsele, přičemž výrobky citlivé na teplotu se budou skladovat ve speciálně přizpůsobených prostorech s kontrolovanou teplotou.

Kromě toho bude Yusen Logistics zajišťovat také příchod a odeslání zboží KM Healthcare. Jedná se především o letecký a námořní import z Japonska, ale také příjem od lokálních dodavatelů. Export pak putuje leteckou a námořní dopravou do destinací v Evropě, na Blízkém východu a v Africe. Yusen Logistics bude navíc KM Healthcare poskytovat služby s přidanou hodnotou včetně etiketování a finální montáže či sestavení výrobku.

Autoři: Radek Novotný
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama