reklama
reklama
20. 10. 2016 | poslední aktualizace: 20. 10. 2016  09:25

Věra Koukalová posiluje agenturu Fragile media

Do funkce Happiness Managera agentury Fragile media nastoupila Věra Koukalová z Googlu. Jejím úkolem je celý soubor rolí vedoucích k budování a udržování týmů v souladu s hodnotami firmy, udržování dobré nálady na pracovišti a posuzování osobnosti kandidátů a jejich ztotožnění s firemní kulturou.
-rkp
Čtěte více o: personálie | manažer | agentura
Věra Koukalová, Happiness Managerka agentury Fragile media
Věra Koukalová, Happiness Managerka agentury Fragile media
autor: archiv

Věra Koukalová má bohaté zkušenosti ze svého působení ve společnosti Google, kde zastávala pozici manažerky Google Partners programu a následně konzultantky projektu Digitální garáže.

“Šťastné zaměstnance nedělá flexibilní pracovní doba nebo fotbálek. Každý člověk má jiné potřeby a je úlohou Happiness Managera, aby zaměstnanci pomohl tyto potřeby naplnit. Spokojení a motivovaní zaměstnanci tvoří úspěšnou firmu,” svěřila se Koukalová.

“Leadership Dana Kafky, který se odráží celou firmou je mi velmi blízký a Fragile media je pro mě symbolem svobodného přístupu k zaměstnancům a práci mezi marketingovými agenturami. Pro mě je to kombinace společnosti, na jejímž rozvoji se chci podílet,” dodala Koukalová.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama