reklama
reklama
12. 10. 2016 | poslední aktualizace: 12. 10. 2016  15:45

Veronika Valentová kreativní posilou agentury TRIAD Advertising

Novou kreativní posilou agentury TRIAD Advertising se stala Veronika Valentová. Sama sebe popisuje jako "kreativního šotka, který je neustále nespokojený především sám se sebou a musí se posouvat".
-rkp
Čtěte více o: personálie | kreativita | agentura
Veronika Valentová, kreativní teamleader v TRIAD Advertising
Veronika Valentová, kreativní teamleader v TRIAD Advertising
autor: archiv

Veronika Valentová v agentuře TRIAD Advertising nastupuje na pozici Creative Teamleader do týmu, který se stará o značky IKEA, Frisco a Jihlavanka.

„Se všemi zmíněnými klienty máme poměrně dlouhou historii a jsme moc rádi, že od nich dostáváme každým rokem více a více zajímavých zadání. Proto jsme potřebovali tým posilnit o někoho, kdo má v reklamě už dost za sebou. To Veronika s více jak 8 lety zkušeností s lokálními i mezinárodními klienty je. Výzev před ní stojí určitě dostatek, ale věřím, že se s tím dokáže poprat,“ řekla Petra Jankovičová, Managing Director ve společnosti TRIAD Advertising.    

Veronika Valentová přichází z agentury TL5, kde se krátce věnovala Milce, předtím strávila několik let v Zaraguze. Tam se podílela na přípravě kampaní pro AXE, Maggi, Maybelline nebo třeba Studentskou pečeť.

„Potřebovala jsem už trochu změnu, ale pořád jsem chtěla zůstat v takový agentuře, která dělá super věci, má zábavný klienty a kde pracujou normálně nenormální lidi. A tohle všechno mi TRIAD nabídnul,“ řekla o svém nástupu Veronika Valentová.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama