reklama
reklama
10. 10. 2016 | poslední aktualizace: 10. 10. 2016  14:28

Ljubo Tomanović obchodním ředitelem společnosti Clever Monitor

Společnost Clever Monitor, nabízející klientům nástroj pro přímý marketing s umělou inteligencí, oznámila personální posílení svého vedení. Obchodním ředitelem společnosti se stal Ljubo Tomanović. Bude mít odpovědnost za implementaci a rozvoj obchodní a prodejní strategie společnosti.
-rkp
Ljubo Tomanovic, obchodní ředitel společnosti Clever Monitor
Ljubo Tomanovic, obchodní ředitel společnosti Clever Monitor
autor: archiv

Ljubo Tomanović přišel do Clever Monitoru ze společnosti Europe Media Nest (Praha), kde působil od dubna 2015 a zastával funkci obchodního ředitele. V minulosti působil na pozicích Account Manager ve společnosti NK Collective (New York), kde měl na starosti jak americké, tak i evropské klienty. Mimo to působil více než 10 let v televizních a filmových produkcích.

V Clever Monitoru bude mít odpovědnost za implementaci a rozvoj obchodní a prodejní strategie společnosti, realizaci obchodní politiky a vytváření a udržování obchodních vztahů s partnery jak v České republice, tak především ve Spojených státech amerických.

„Těší nás, že můžeme v našem týmu přivítat Ljuba, který má bohaté zkušenosti s obchodní strategií a marketingem, a to i na americkém trhu, kde působí již několik let," říká Lukáš Hakoš, výkonný ředitel Clever Monitoru.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama