reklama
reklama
10. 10. 2016 | poslední aktualizace: 10. 10. 2016  09:30

Zuzana Wohlmuth posiluje tým mezinárodní advokátní kanceláře PwC Legal jako vedoucí advokátka

Do mezinárodní advokátní kanceláře PwC Legal vstupuje na pozici vedoucí advokátky Zuzana Wohlmuth. Specializuje se na korporátní právo, private eqity a smluvní právo. Oborově se zaměřuje na automobilový průmysl, investiční fondy, bankovnictví a finance a na nemovitosti.
-rkp
Zuzana Wohlmuth, vedoucí advokátka mezinárodní advokátní kanceláře PwC Legal
Zuzana Wohlmuth, vedoucí advokátka mezinárodní advokátní kanceláře PwC Legal
autor: archiv

Zuzana Wohlmuth již od studentských let pracovala v pražské pobočce německé advokátní kanceláře Noerr, kde se vypracovala až na pozici lokálního partnera. Zaměřovala zejména na obchodní právo, fúze a akvizice a reality. Poté působila jako právní poradce v privátní bance Banque Privée Edmond de Rothschild, kde byla v týmu specialistů na daňové plánování, strukturování a investiční poradenství. Zkušenosti z nadnárodního koncernu si dále prohloubila jako vedoucí právního oddělení v Mercedes-Benz Česká republika.

Zuzana Wohlmuth je nejen velmi zkušená advokátka s perfektní reputací, ale i po lidské stránce je typem člověka, se kterým vám je vždy příjemné spolupracovat, což je pro naši kancelář a klienty esenciální,” uvádí řídící partner PwC Legal ČR Bořivoj Líbal.

Kromě studia na Právnické fakultě Univerzity Karlovy v Praze absolvovala Zuzana Wohlmuth dva roční studijní pobyty na právnické fakultě v Mnichově a Pasově. Hovoří plynně anglicky a německy.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama