reklama
reklama
10. 10. 2016 | poslední aktualizace: 10. 10. 2016  09:00

Vincent Peeters výkonným ředitelem skupiny Business Lease společnosti AutoBinck

Společnost AutoBinck jmenovala výkonným ředitelem skupiny Business Lease Vincenta Peeterse. Nový výkonný ředitel nahrazuje ve funkci Harma Nijlunsinga, který působil ve vedení společnosti více jak 11 let.
-rkp
Čtěte více o: personálie | ředitel | byznys | leasing
Vincent Peeters, výkonný ředitel skupiny Business Lease společnosti AutoBinck
Vincent Peeters, výkonný ředitel skupiny Business Lease společnosti AutoBinck
autor: archiv

Vincent Peeters byl s platností ke dni 1. prosince 2016 jmenován byl do pozice výkonného ředitele skupiny Business Lease Group. Od roku 2015 je výkonný ředitelem Business Lease Nederland a předtím zastával několik vyšších manažerských pozic v B2B sektoru, konkrétně v Compass Group.

Paul Zekhuis, výkonný ředitel AutoBinck Group ke jmenování uvedl: „Jsme velmi rádi, že Vincent nastupuje na pozici výkonného ředitele Business Lease Group. Za dobu svého působení v Business Lease Netherlands prokázal své schopnosti úspěšně řídit silný proces změny, viz představení privatelease.com. Ve své nové roli se Vincent zaměří na rychlou expanzi inovativních služeb v rámci Business Lease Group.“

Po více než 11letém vedení společnosti Business Lease se její výkonný ředitel Harm Nijlunsing rozhodl, že ke dni 1. října 2016 z funkce odstoupí. Zpočátku se bude věnovat cestování a poté se zaměří na členství v dozorčí radě a poradenství společnostem.

„Jsme Harmovi velmi vděční za rozvoj společnosti v Nizozemí a ve střední a východní Evropě a stejně tak i za přípravu společnosti na digitální éru. Je nám líto, že odchází, ale respektujeme jeho rozhodnutí a přejeme mu všechno nejlepší,“ sdělil Rolf Lauret, prezident Autobinck Group.

Finanční ředitel Dick van der Vis souhlasil, že se po dobu do 1. prosince ujme vedle svých vlastních povinností také funkce výkonného ředitele Business Lease Group.

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama