reklama
reklama
2. 10. 2016 | poslední aktualizace: 2. 10. 2016  07:45

Roman Vavroň předsedou představenstva společnosti TA MERI Group

Předsedou představenstva společnosti TA MERI Group se stal Roman Vavroň. Do nového působiště si přináší bohaté zkušenosti v oblasti strategií, leasingového i finančního trhu. Jeho odpovědností bude dále i uvedení produktů TA MERI Leasing na český trh.
-rkp
Roman Vavroň, předseda představenstva společnosti TA MERI Group
Roman Vavroň, předseda představenstva společnosti TA MERI Group
autor: archiv

Roman Vavroň (42) přichází do společnosti TA MERI Group z koncernu Volkswagen, kde působil 14 let. Poslední 4 roky zastával vedoucí pozici v oddělení obchodní strategie v Indii, předchozí kariéra v koncernu Volkswagen pak představovala vedoucí pozice v rámci české dceřiné leasingové společnosti ŠkoFIN.

Do nového působiště si Roman Vavroň s sebou přináší bohaté zkušenosti v oblasti strategií, leasingového i finančního trhu. Jeho odpovědností bude dále i uvedení produktů TA MERI Leasing na český trh. Současně také rozvine strategii zahraničních divizí (oblast Kypru, Filipín, Turecka atd.) a expanzi do nových zemí. Zaměří se nejen na kvalitní práci obchodních týmů a spolupráci s českými i zahraničními partnery, ale také na hledání nových obchodních příležitostí na českém trhu i zahraničních trzích, které mohou přispívat k ekonomickému růstu a hospodářskému rozvoji v zemích, kde bude skupina působit.

Vystudoval Fakultu ekonomiky obrany státu, oblast financí a finančního plánování na Vysoké vojenské škole pozemního vojska. V koncernu pak získal certifikaci manažerského programu pro strategický management v Assessment Centru VW AG.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama