reklama
reklama
12. 9. 2016 | poslední aktualizace: 12. 9. 2016  09:45

Roland Tóth šéfem produktového týmu realitního startupu Flatio

Novým produktovým manažerem brněnského realitního startupu Flatio.cz, který se zaměřuje na střednědobého pronájmy, se stal Roland Tóth. Kromě vedení produktového týmu bude jeho hlavním posláním získat důkladnou zpětnou vazbu od zákazníků, kteří si přes Flatio zařídili od letošního března dočasné bydlení. Na základě těchto poznatků bude jeho cílem jasně diferenciovat Flatio od podobných služeb na trhu a připravit základy pro mezinárodní expanzi firmy.
Roland Tóth, manažer produktového týmu realitního startupu Flatio
Roland Tóth, manažer produktového týmu realitního startupu Flatio
autor: David Mitáš

Roland Tóth (27) je absolventem bakalářského oboru Management obchodní činnosti na Mendelově univerzitě v Brně. Již za let studií se potkal s Radimem Rezkem, zakladatelem a CEO Flatio, který tehdy spouštěl portál studentreality.cz. Ten dodnes pomáhá studentům efektivně najít bydlení. Tóth pro studentreality.cz mezi lety 2010 a 2015 pracoval střídavě jako produktový manager a marketingový specialista. Vyzkoušel si také práci realitního agenta, aby plně porozuměl potřebám zákazníků a trhu. Kromě studentreality.cz sbíral zkušenosti také v obchodu, kdy mezi lety 2011 a 2015 byl spolumajitelem a marketingovým ředitelem velkoobchodu s elektronikou ATECH.NET, jenž působí na Slovensku a v Maďarsku. Do Flatio.cz nastupuje Roland Tóth k prvnímu září a povede pětičlenný produktový tým.

Flatio již nyní prokázalo, že našlo díru na trhu. První čísla a zájem lidí ukazuje, že střednědobé bydlení v rozmezí jednoho až šesti měsíců na trhu chybělo. Navíc spojení pronájmu na dálku přes počítač a moderní technologie naznačuje možnosti, kam se může posunout celý realitní trh. Mým cílem bude v první řadě na základě zpětné vazby od zákazníků zlepšovat uživatelský zážitek na Flatio, a tím Flatio připravit na expanzi do okolních států,” prozrazuje Roland Tóth.

Autoři:
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama