reklama
reklama
11. 9. 2016 | poslední aktualizace: 11. 9. 2016  10:00

Jiří Dušek řídí výrobu divize Dopravní stavby společnosti HOCHTIEF CZ

S účinností od 1. 9. 2016 byl jmenován výrobním ředitelem divize Dopravní stavby společnosti HOCHTIEF CZ Jiří Dušek. Ve funkci nahradil Radima Šponara, který u divize nadále zůstává v pozici specialisty pro přípravu a realizaci tunelových staveb.
-rkp
Jiří Dušek, ředitel výroby divize Dopravní stavby společnosti HOCHTIEF CZ
Jiří Dušek, ředitel výroby divize Dopravní stavby společnosti HOCHTIEF CZ
autor: archiv

Jiří Dušek (55) před nástupem do HOCHTIEF CZ pracoval jako vedoucí projektového týmu u společnosti SUBTERRA. Posledních osm let působil ve funkci výrobního ředitele firmy PROMINECON CZ, která realizovala řadu významných staveb, zejména v rámci budování pražské infrastruktury.

Svoji profesní kariéru zahájil v rudném hornictví a po jeho útlumu se podílel na výstavbě řady zajímavých projektů, především v sektoru podzemního stavitelství. Mezi největší a nejzajímavější patří betonáž zátek kavernového zásobníku plynu, jejíž realizace probíhala v hloubce 1 000 metrů pod povrchem, dále pak budování kolektorové sítě v náročných podmínkách centra Prahy a v neposlední řadě řízení významné subdodávky při výstavbě prodloužení trasy A pražského metra.

Ve společnosti HOCHTIEF CZ nově řídí výrobu divize, která má před sebou řadu významných a technicky náročných projektů, jako je například výstavba ÚČOV Praha, ražba kolektoru pod Vltavou u Hlávkova mostu nebo výstavba tunelu Považský Chlmec na Slovensku.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama