reklama
reklama
2. 9. 2016 | poslední aktualizace: 2. 9. 2016  18:30

Arthur Braun managing partner společnosti bpv BRAUN PARTNERS

Schůze partnerů společnosti potvrdila dne Arthura Brauna na další tři roky ve funkci managing partnera advokátní kanceláře. Od roku 2006 byl zakládajícím partnerem bpv Braun Partners a počínaje rokem 1994 působil v ekonomicky zaměřených kancelářích v Praze. Současně je také v čele mezinárodní aliance bpv LEGAL.
-rkp
Arthur Braun, managing partner společnosti bpv BRAUN PARTNERS
Arthur Braun, managing partner společnosti bpv BRAUN PARTNERS
autor: archiv

Arthur Braun popsal své cíle do příštích tří let takto: „I po dvou rekordních letech z hlediska ekonomických ukazatelů stojí před naší kanceláří mnoho nových výzev. Potřeby trhu s advokátními službami a rovněž požadavky našich klientů se stále rychleji mění. Musíme být na ně připraveni, a to bez ohledu na to, jedná-li se o vybavení IT techniky, stálého školení našich zaměstnanců či o rychlou akceschopnost. Jedno se však nikdy nezmění: naše pojetí kvality, čestnosti a naprosté orientace směrem k poskytování služeb našim klientům“.

„V příštích třech letech se připravíme na přijetí dalších partnerů do našeho středu a kupříkladu v Bratislavě využijeme dalšího potenciálu k růstu při poskytování poradenství v oblasti energetického práva, vedení sporů či německého práva“ dodal Arthur Braun.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama