reklama
reklama
22. 8. 2016 | poslední aktualizace: 22. 8. 2016  11:30

Jakub Zetek ředitelem operačního centra M.B.A. Finance, Lukáš Richter manažerem call centra

Od srpna 2016 došlo společnosti M.B.A. Finance ke dvěma významným personálním změnám. Na místo ředitele operačního centra společnosti nastoupil Jakub Zetek. A na pozici vedoucího call centra byl jmenován Lukáš Richter.
-rkp
Jakub Zetek, ředitel operačního centra, Lukáš Richter, manažer call centra společnosti M.B.A. Finance
Jakub Zetek, ředitel operačního centra, Lukáš Richter, manažer call centra společnosti M.B.A. Finance
autor: archiv

Jakub Zetek (29) nastoupil do M.B.A. Finance v roce 2009, rovnou po studiu informačního a systémového managementu na VŠB v Ostravě a svoji kariéru ve firmě zahájil na inkasního poradce. Po krátké době se stal junior managerem inkasních procesů a mohl uplatnit své odborné znalosti. Následně se věnoval analýzám datových procesů a řídil jejich inovace. Poslední dva roky zastával pozici manažera klientského servisu, kde získal zkušenosti s vedením kolektivu. Na pozici Chief Operation Officera bude dále úspěšně rozvíjet firmu a pokračovat ve zdokonalování procesů s vyšší efektivitou při řízení rizik a správě problémových aktiv.

 

Lukáš Richter (32) pracuje ve společnosti již devět let. Před tím, po studiu na VÚT Brně a VŠB Ostravě, měl na starosti technické zásobování ve společnosti BGS Levi a ve strojírnách Vítkovice Steel. V M.B.A. Finace se z pozice inkasního poradce v call centru vypracoval na vedoucího týmu. Díky skvělým výsledkům pak přešel na místo coordinátora regionálních inspektorů. Protože je velice konstruktivní, zná dokonale firemní procesy a umí motivovat spolupracovníky, má všechny předpoklady k úspěšnému řízení celého call centra.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama