reklama
reklama
19. 8. 2016 | poslední aktualizace: 19. 8. 2016  08:00

Jennifer Foss novou partnerkou BADOKH

Advokátní kancelář BADOKH, která poskytuje právní a daňové služby klientům v České republice a na Slovensku oznámila posílení svého týmu. Novou partnerkou kanceláře se stala zkušená advokátka Jennifer Foss.
-rkp
Jennifer Foss, partnerka advokátní kanceláře BADOKH
Jennifer Foss, partnerka advokátní kanceláře BADOKH
autor: Vojtěch Vlk

Jennifer Foss se specializuje na nemovitostní transakce s mezinárodním a přeshraničním prvkem, zejména nemovitostní M&A transakce, nemovitostní joint ventures, nájemní vztahy, asset management a stavební právo, stejně jako obecné korporační záležitosti.

„Jennifer je zkušená advokátka a je pro BADOKH velkým přínosem“, sdělil Ivo Bárta, jeden ze zakládajících partnerů BADOKH, dříve řídící partner slovenské a české pobočky White & Case. „Náš tým právníků se zkušenostmi z mezinárodních kanceláří, posílený o Jennifer, bude ještě lépe sloužit potřebám našich tuzemských i zahraničních klientů a posilovat rychle rostoucí mezinárodní praxi BADOKH. Příchod Jennifer Foss podporuje strategický záměr BADOKH soustředit se na růst v sektoru komerčních nemovitostí a M&A a na komplexní přeshraniční transakce,“ dodal Bárta.

Jennifer Foss zahájila svou kariéru v roce 2001 v oblasti financování přeshraničních projektů pro newyorskou pobočku advokátní kanceláře White & Case. Je advokátkou ve státě New York. Od roku 2011 je zapsána v seznamu zahraničních advokátů České advokátní komory.

Jennifer Foss absolvovala Cornell Law School ve Spojených státech.

Ve volném čase se věnuje józe, kterou o víkendech vyučuje.

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama