reklama
reklama
11. 8. 2016 | poslední aktualizace: 11. 8. 2016  10:45

Ivo Řehák a Alexander Vyšek na nových manažerských postech ve společnosti Jaguar Land Rover Austria

Alexander Vyšek nově přichází na pozici Customer Service Director u společnosti Jaguar Land Rover a nahrazuje v této roli Richarda Catese, který odchází do důchodu po 40 letech práce u Jaguar Land Roveru. Ivo Řehák střídá Alexandera Vyšeka na pozici Business Operations Managera Jaguar Land Roveru pro ČR.
-rkp
Ivo Řehák, Business Operations Manager pro Českou republiku a Alexander Vyšek, Customer Service Director pro Českou republiku a Rakousko společnosti Jaguar Land Rover Austria.
Ivo Řehák, Business Operations Manager pro Českou republiku a Alexander Vyšek, Customer Service Director pro Českou republiku a Rakousko společnosti Jaguar Land Rover Austria.
autor: archiv

Jaguar Land Rover Austria GmbH je importérem britských luxusních vozů značek Jaguar a Land Rover pro Rakousko a Českou republiku.

 

Alexander Vyšek bude zodpovědný za obě značky pro Českou republiku a Rakousko a má na starosti především strategické a provozní řízení. Odpovědný bude generálnímu řediteli panu Peterovi Modelhartovi. Alexander Vyšek odstartoval svou kariéru u Raiffeisen Zentralbank (RZB) v Rakousku. Během ekonomických studií ve Vídni a Velké Británii přešel do automobilového průmyslu a pracoval pět let pro General Motors v Rakousku na různých pozicích. Od roku 2010 zastával pozici prodejního ředitele pro Českou republiku společnosti Jaguar Land Rover Austria.

 

Ivo Řehák dosud zastával pozici Sales Area Manager pro Českou republiku. Nyní se na pozici Business Operations Managera Jaguar Land Roveru pro ČR bude starat o rozvoj obchodní sítě, marketing a prodej. Je přímo odpovědný obchodnímu řediteli JLR panu Georgu Staudingerovi. Ivo Řehák vystudoval průmyslovou školu a svojí kariéru odstartoval ve společnosti Konica Minolta, kde byl více než osm let zodpovědný za prodejní a marketingové oddělení. Před nástupem do společnosti Jaguar Land Rover v roce 2012 měl Ivo Řehák pět let na starosti marketingové aktivity společnosti Baumax v České republice a na Slovensku.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama