reklama
reklama
28. 7. 2016 | poslední aktualizace: 28. 7. 2016  16:15

PAL Group řídí výrobní procesy s řešením Infor

Přední výrobce termoplastů zvolil ke zvýšení produktivity řešení pro řízení výroby. Infor CloudSuite Industrial bude nasazeno formou on-premise, na firemních serverech PAL Group.
zaj
Čtěte více o: ICT | IT | informační systém | Infor
Infor
Infor
autor: archiv

Kanadský výrobce termoplastových a samolepicích produktů, společnost PAL Group, se rozhodl standardizovat svou podnikovou platformu s pomocí řešení Infor CloudSuite Industrial (SyteLine).

Nahradí původní systém nedostačující potřebám PAL Group, pomůže zlepšit produktivitu díky možnosti personalizace uživatelských obrazovek, zkrátit čas na hledání kritických podnikových dat a urychlit reportování.

Řešení Infor bylo zvoleno na základě bohaté funkcionality. Aplikace pomůže PAL Group rychle extrahovat data a klíčové informace z výrobních procesů. Aplikace bude nasazena on-premise firmou Inforlogic, jež je partnerem společnosti Infor.

„Chtěli jsme platformu pro podporu růstu a predikci našeho podnikání, která by nás nijak neomezovala,“ řekl Ross Herbert, manažer zodpovědný za podnikové systémy v PAL Group. „Získávání informací bylo pro nás časově velmi náročné a navíc původní systém přestal být podporován. Infor CloudSuite Industrial (SyteLine) pomohl zlepšit produktivitu tím, že umožnil našim pracovníkům personalizovat uživatelské prostředí, a navíc poskytl platformu pro konzistentní reportování.“

„Výrobní firmy jako PAL Group čelí tvrdé konkurenci, a proto musejí neustále inovovat,“ tvrdí Phil Lewis, viceprezident pro produktové poradenství ve společnosti Infor. „Zatímco procesy standardizace jsou páteří inovace, technologie Infor CloudSuite Industrial (SyteLine) umožňuje reagovat na potřeby zákazníků".

 

Autoři: zaj
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama