reklama
reklama
28. 7. 2016 | poslední aktualizace: 28. 7. 2016  08:45

Odborník na energie Tomáš Kopecký posílil tým Expense Reduction Analysts

Čerstvým partnerem sítě poradců Expense Reduction Analysts, kteří se specializují na pomoc zejména malým a středním podnikům při zvyšování zisku snížením nepřímých provozních nákladů, se stal jednatřicetiletý Tomáš Kopecký. Jde o zkušeného odborníka se znalostí evropského trhu s energiemi.
-rkp
Tomáš Kopecký, poradce v týmu Expense Reduction Analysts
Tomáš Kopecký, poradce v týmu Expense Reduction Analysts
autor: archiv

Tomáš Kopecký je už pátým rokem jednatelem a vlastníkem firmy 2K Energy, která se zabývá úsporami energií v domácnostech i firemních objektech, poradenstvím v oboru dotací, projekční činností a výrobou ekologických paliv. V segmentu energií ale podniká delší dobu, předchozích pět let byl šéfem a spoluvlastníkem velké firmy zabývající se podobnou činností.

„Energetické zdroje jsou pro moderní společnost životně důležité. Firmy by proto o jejich využívání měly rozhodovat s maximální znalostí,“ míní Tomáš Kopecký. „Příchod Tomáše do týmu významně posiluje možnosti úspor, které můžeme našim klientům nabídnout,“ potvrzuje Jiří Rybár, řídící partner českého týmu Expense Reduction Analysts.

Už jako student úspěšně prošel Tomáš Kopecký nástrahami podnikání – počátkem tisíciletí zareagoval na boom přicházejících nových technologií a založil firmu prodávající mobilní telefony. Brzy také získal ostruhy v mezinárodním obchodu, když o tři roky později otevřel dílnu na výrobu a vývoz nerezového zboží do Německa. Českobudějovický rodák v jihočeském krajském městě také provozoval první internetovou kavárnu či tři menší hotely.

Je absolventem elektrotechnické fakulty Českého vysokého učení technického, oboru Ekonomika a energetika. Mluví anglicky, německy a částečně i francouzsky. Je také majitelem a autorem několika technologických patentů a užitných vzorů týkajících se energetických úspor.

Je velkým sportovním nadšencem, věnuje se například lyžování, snowboardu, cyklistice nebo golfu. Jako držitel průkazu soukromého pilota rád létá, baví ho i řízení motorky, hra na akustickou kytaru, poker nebo čtení vzdělávací literatury.

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama