reklama
reklama
21. 7. 2016 | poslední aktualizace: 21. 7. 2016  09:35

Jan Veselý vedoucím advokátem v kanceláři Glatzová & Co.

Vedoucím advokátem v advokátní kanceláři Glatzová & Co. se od 1. července 2016 stal Jan Veselý. Ve své praxi se zaměřuje na M&A, energetiku a korporátní právo a jeho posun na vyšší pozici je důsledkem kvalitní práce, kterou v kanceláři Glatzova & Co. vykonává.
-rkp
Jan Veselý, vedoucí advokát v kanceláři Glatzová & Co.
Jan Veselý, vedoucí advokát v kanceláři Glatzová & Co.
autor: archiv

Jan Veselý je členem týmu advokátní kanceláře Glatzová & Co. od roku 2010, od počátku roku 2014 na pozici advokáta. Vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze.

„Pozice vedoucí advokát v naší kanceláři znamená předstupeň partnerství. Jsem ráda, že máme ve svém týmu dalšího advokáta, který na tuto pozici aspiruje. Jan pracuje v naší kanceláři už 6 let, odvádí špičkovou samostatnou práci, a má naprostou důvěru nás i našich klientů. Jeho povýšení je oceněním schopností, odbornosti a přístupu.“ říká Vladimíra Glatzová, zakládající partnerka kanceláře.

Jan Veselý má široké zkušenosti získané při poskytování poradenství při řadě významných transakcí v oblasti fúzí a akvizic, stejně jako v oblasti energetiky – se zaměřením na obnovitelné zdroje a retailové vztahy. Ve svém volném čase se věnuje sportu a cestování.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama