reklama
reklama
11. 7. 2016 | poslední aktualizace: 11. 7. 2016  08:55

Jan Semilský a Michael Semrád posílili digitální agenturu AITOM

Digitální agentura AITOM, která se zaměřuje na tvorbu komplexních internetových řešení, oznámila personální změny ve svém týmu. Jan Semilský a Michael Semrád jsou od konce června novými posilami.
-rkp
Čtěte více o: personálie | agentura | web | internet | řešení | marketing
Jan Semilský a Michael Semrád, digitální agentura AITOM
Jan Semilský a Michael Semrád, digitální agentura AITOM
autor: archiv

Jan Semilský má mnoholetou praxi s vytvářením webů a je zakladatelem agentury LWD. Do AITOMu nastoupil na pozici Wordpress specialisty. „Neustále mě baví zkoušet nové věci. Zajímám se o technologie a postupy, pomocí kterých můžu vytvářet jednoduché a přitom funkční weby. Z těchto důvodů jsem se na počátku své kariéry rozhodl pracovat právě s Wordpressem,” vysvětluje Semilský. V AITOMu oceňuje vysokou profesionalitu svých kolegů a přátelskou atmosféru, díky které se v práci cítí jako doma.

 

Michael Semrád se již od raného věku zajímá o kódování a online prostor. V agentuře bude působit jako konzultant online řešení. „S programováním a webdesignem jsem se setkal již na střední škole. Práce v online prostředí mě od té doby nadchla, a proto si velmi vážím příležitosti nyní pracovat pro AITOM. Těším se na zajímavé projekty, kterých budu moci být součástí,” říká Semrád. Jeho agendou v AITOMu bude nalézat optimální řešení, která budou plnit stanovené cíle klientů.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama