reklama
reklama
5. 7. 2016 | poslední aktualizace: 5. 7. 2016  14:15

Václav Sochor vede komunikaci skupiny Tipsport

Vedoucím oddělení komunikace skupiny Tipsport se stal bývalý novinář a PR konzultant Václav Sochor. Zastřešovat bude externí i interní komunikaci mezinárodního holdingu Tipsport, který má v současné době přes 1600 poboček a 3000 zaměstnanců. V České republice patří do holdingu značky Tipsport a Chance, od roku 2005 je Tipsport zastoupen také na slovenském trhu.
-rkp
Václav Sochor, vedoucí oddělení komunikace skupiny Tipsport
Václav Sochor, vedoucí oddělení komunikace skupiny Tipsport
autor: Khalil Baalbaki

Václav Sochor (43) přišel do Tipsportu z PR agentury Bison & Rose, kde na konzultantské pozici odpovídal za řízení několika klientských týmů. 12 let pracoval v české redakci BBC v Londýně a v Praze, v letech 2007 až 2009 vedl odborný časopis Strategie. Poté pracoval jako šéfredaktor zpravodajské stanice Českého rozhlasu Rádio Česko a publisher odborných titulů vydavatelství Economia. Vystudoval politologii na FSV UK.

„Kromě běžných PR aktivit a dalšího rozvoje vztahů s médii bude jedním z prvních úkolů Václavova týmu profilovat Tipsport jako atraktivního zaměstnavatele především v oblasti IT a také se podílet na vypracování dlouhodobé strategie CSR aktivit skupiny,“ uvedl ředitel divize strategie a rozvoje holdingu Zdeněk Brázdil. Právě pod jeho divizi komunikační oddělení nově spadá.

Dosavadní šéf komunikace holdingu Tipsport Lubomír Ježek přešel na pozici manažer sponzoringu.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama