reklama
reklama
3. 7. 2016 | poslední aktualizace: 3. 7. 2016  09:50

Michal Nedělka ředitelem zahraniční kanceláře agentury CzechTrade v Dubaji a Petr Haramul v Johannesburgu

Novým ředitelem zahraniční kanceláře agentury CzechTrade v Dubaji se stal Michal Nedělka. Zastoupení v Johannesburgu nově vede Petr Haramul.
-rkp
Čtěte více o: personálie | ředitel | obchod | CzechTrade
Michal Nedělka ředitel ZK agentury CzechTrade v Dubaji a Petr Haramul ředitel ZK agentury CzechTradev Johannesburgu
Michal Nedělka ředitel ZK agentury CzechTrade v Dubaji a Petr Haramul ředitel ZK agentury CzechTradev Johannesburgu
autor: archiv

Michal Nedělka (ZK Dubaj) pracuje pro agenturu CzechTrade již od roku 2009 a dříve v ní zastával pozici exportního manažera pro obory elektro, ICT, automobilový průmysl, dopravní prostředky a ostatní. Před nástupem do agentury působil v importu a exportu náhradních dílů k textilním strojům a v několika advokátních kancelářích. Michal Nedělka má právní vzdělání z Univerzity Karlovy a úspěšně složil advokátní zkoušky. Mluví anglicky, je mu 39 let a mezi jeho záliby patří jízda na kole, houbaření, zimní sporty a literatura faktu.

Petr Haramul (ZK Johannesburg) získal dlouholeté zkušenosti v oblasti obchodu již před svým příchodem do agentury CzechTrade. Dva roky působil jako ředitel úvěrových obchodů ve spořitelním družstvu ANO a ještě předtím řídil společnost Sanocredit. Petr Haramul získal bakalářský titul na Západočeské univerzitě, mluví výborně anglicky a je mu 37 let. Ve volném čase rád sportuje, cestuje a věnuje se historii.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama