reklama
reklama
1. 7. 2016 | poslední aktualizace: 2. 7. 2016  16:42

Jan Remr ředitelem privátního bankovnictví FRIEDRICH WILHELM RAIFFEISEN

Raiffeisenbank jmenovala do čela svého privátního bankovnictví Friedrich Wilhelm Raiffeisen Jana Remra. Od července řídí zkušený tým profesionálů, kteří pro klienty vytvářejí optimální strategii zhodnocování jejich aktiv.
-rkp
Jan Remr, ředitel privátního bankovnictví FRIEDRICH WILHELM RAIFFEISEN
Jan Remr, ředitel privátního bankovnictví FRIEDRICH WILHELM RAIFFEISEN
autor: Jan Branc

Jan Remr (37), nový ředitel privátního bankovnictví Raiffeisenbank, zahájil kariéru v bankovním sektoru před patnácti lety v Komerční bance. Zde pracoval jako analytik a následně manažer oddělení korporátní podpory prodeje. Poté strávil více než čtyři roky v eBance, kde zodpovídal za řízení distribučních kanálů a rozvoj pobočkové sítě. V letech 2007 až 2009 působil v Českých aeroliniích a následně řídil z pozice regionálního ředitele pobočkovou síť Raiffeisenbank v Praze. Posledních pět let zodpovídal za oblast obchodu a distribuce v retailové části Citibank se zaměřením na affluentní a privátní klientelu. Odtud se v březnu letošního roku v rámci akvizice retailového bankovnictví české Citibank vrátil do Raiffeisenbank.

Jan Remr vystudoval Fakultu mezinárodních vztahů Vysoké školy ekonomické v Praze se zaměřením na mezinárodní obchod, peněžní ekonomii a bankovnictví. Absolvoval rovněž CEMS program na Norwegian School of Economics and Business Administration v norském Bergenu. Hovoří plynně anglicky.

Ve volném čase rád podniká pěší či cyklistické výlety, hraje squash, fotografuje a čte odbornou literaturu.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama