reklama
reklama
29. 6. 2016 | poslední aktualizace: 29. 6. 2016  13:45

František Korbel, Dušan Sedláček a Lukáš Syrový společníky kanceláře Havel, Holásek & Partners

Česko-slovenská právnická firma Havel, Holásek & Partners rozšiřuje počet svých equity partnerů, tj. partnerů, kteří jsou zároveň spolumajiteli kanceláře. Na základě rozhodnutí devíti stávajících equity partnerů se od 1. 7. 2016 stanou dalšími společníky kanceláře František Korbel, Dušan Sedláček a Lukáš Syrový.
-rkp
František Korbel, Dušan Sedláček a Lukáš Syrový, společníci kanceláře Havel, Holásek & Partners
František Korbel, Dušan Sedláček a Lukáš Syrový, společníci kanceláře Havel, Holásek & Partners
autor: archiv

Advokátní kancelář Havel, Holásek & Partners bude mít k 1. 7. 2016 celkem 23 partnerů, z nichž 12 budou zároveň společníci.

„František, Dušan a Lukáš vykazují dlouhodobě vynikající výsledky a pro rozvoj firmy jsou velkým přínosem. Postup na úroveň společníků je vyjádřením naší důvěry a vůle zapojit je do vedení společnosti na té nejvyšší úrovni. V obecné rovině rovněž potvrzuje náš přístup k internímu kariérnímu růstu, který umožňuje každému schopnému a pracovitému právníkovi dostat se do vedení firmy a mít přímý vliv na její směřování,“ říká k aktuálnímu rozšíření počtu společníků kanceláře její dominantní vlastník a řídící partner Jaroslav Havel. Lukáš Syrový se přitom stal společníkem po 4,5 letech a František Korbel dokonce po 2,5 letech od příchodu do kanceláře.

 

František Korbel (40) je součástí týmu Havel, Holásek & Partners od roku 2013. Z pozice partnera řídí vzdělávací Akademii Havel, Holásek & Partners. Specializuje se na veřejnou správu, správní právo, legislativu, právo na informace, právo informačních technologií, procesní předpisy a rekodifikaci soukromého práva. V minulosti působil jako legislativní náměstek tří ministrů na Ministerstvu spravedlnosti, kde mj. řídil rekodifikaci soukromého práva. Byl také náměstkem ministra životního prostředí a místopředsedou Legislativní rady vlády, jejímž členem je dosud. František Korbel vyučuje na Právnické fakultě UK, je též lektorem Justiční akademie pro vzdělávání soudců, publikuje a podílí se na psaní velkých komentářů v oblasti civilního práva a přednáší. 

 

Dušan Sedláček (41) nastoupil do Havel, Holásek & Partners v roce 2008. Specializuje se na oblast soudních sporů a rozhodčího řízení, insolvenčního řízení a restrukturalizace podniků a také na akvizice a prodeje společností. V oblasti soudních sporů a rozhodčího řízení zastupuje české i zahraničních klienty, a to jak v postavení žalobců, tak žalovaných. Vedle toho působí také jako rozhodce a rovněž jako expert v rámci expertního řízení podle pravidel ICC. V oblasti insolvenčního řízení a restrukturalizace podniků se v posledních letech účastnil celé řady významných případů sahajících od zastupování věřitelů v insolvenčním řízení až po poradenství společnostem ve finančních potížích.

 

Lukáš Syrový (39) přišel do Havel, Holásek & Partners v roce 2012. Specializuje se na právo nemovitostí a stavební právo, obchodní právo a právo obchodních společností. V oblasti práva nemovitostí a stavebnictví má rozsáhlé zkušenosti s komplexním poradenstvím českým a zahraničním investorům v souvislosti s akvizicemi a prodejem nemovitostních celků, developmentem, výstavbou, dále s pronájmem a následnou správou obchodních center, rezidenčních, kancelářských, průmyslových a logistických celků a rovněž realizací projektů „na zelené louce“.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama