reklama
reklama
22. 6. 2016 | poslední aktualizace: 22. 6. 2016  15:10

Jan Říha obchodním ředitelem Coca - Cola HBC Česko a Slovensko, Petr Havlíček přechází do korporátu CC HBC

Česká a Slovenská jednotka společnosti Coca - Cola HBC ohlásila personální změnu ve vedení firmy. Na pozici obchodního ředitele CC HBC Česko a Slovensko nově nastupuje Jan Říha. Petr Havlíček, který až dosud na postu obchodního a marketingového ředitele působil, odchází na vyšší pozici přímo do centrály společnosti Coca - Cola HBC.
-rkp
Jan Říha, obchodní ředitel Coca – Cola HBC Česko a Slovensko
Jan Říha, obchodní ředitel Coca – Cola HBC Česko a Slovensko
autor: archiv

Jan Říha začal svoji kariéru v Coca – Cola HBC v roce 1996 v obchodním oddělení. Následně si prošel více pozicemi a působil jako regionální manažer prodeje, marketingový ředitel a manažer zákaznického centra. V roce 2011 se stal národním obchodním ředitelem a od roku 2014 zastává současnou pozici národního manažera pro klíčové zákazníky.

Ve své nové pozici obchodního ředitele bude zodpovědný za obchodní funkce a podporu obchodu, primárně Sales, Key Customer Management, Commercial Service a Commercial Capabilities.

 

Petr Havlíček nově nastupuje na funkci Regional Premium Spirits Director a bude odpovědný za řízení obchodu a expanzivní strategii CC HBC v segmentu prémiových alkoholických nápojů vybraných regionů.

Svou kariéru v CC HBC začal v roce 1998 v obchodním oddělení, kde si prošel více pozicemi. V roce 2006 řídil obchod na slovenském trhu na pozici národního manažera prodeje SR.  O pět let později byl jmenován národním manažerem pro klíčové zákazníky ČR/SR. V roce 2014 se Havlíček stal obchodním a marketingovým ředitelem celé CC HBC pro ČR a SR. V této pozici pak v silně konkurenčních podmínkách výborně vedl obchodní tým a pomohl navýšit obrat a profit společnosti.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama