reklama
reklama
22. 6. 2016 | poslední aktualizace: 22. 6. 2016  14:46

Alice Punch personální ředitelkou AAA AUTO International

Za personální záležitosti skupiny AAA AUTO International v České republice, Polsku, na Slovensku a v Maďarsku bude na pozici Chief HR Officer nově odpovídat Alice Punch. Jejím hlavním úkolem bude řídit HR procesy prostřednictvím jednotné strategie v oblasti lidských zdrojů, realizovat prioritní projekty, ale také zastřešovat zájmy 2300 zaměstnanců na úrovni vedení firmy. Klíčovou oblastí jejího působení bude rovněž rozvoj seniorního manažerského talentu, obsazování klíčových pozic a úzká spolupráce s kolegy ve vrcholovém vedení na implementaci kultury a hodnot AAA AUTO na nových trzích.
-rkp
Alice Punch, personální ředitelka AAA AUTO International
Alice Punch, personální ředitelka AAA AUTO International
autor: archiv

Alice Punch má téměř dvacetileté zkušenosti z oblasti managementu firem v USA, Kanadě, Evropě, na Blízkém východě a v severní Africe. Vedla HR divizi globální farmaceutické společnosti Sanofi. V roli vedoucího partnera působila v poradenských společnostech Korn/Ferry a Egon Zehnder v České republice a EMEA regionu.

Alice Punch s AAA AUTO spolupracuje již více než rok. „AAA AUTO znám již od založení a odkoupili jste ode mě pár aut. Už od devadesátých let jsem fandila snaze Áček dělat business s ojetými vozy na jiné úrovni, než bylo v postkomunistických zemích do té doby běžné, což se podařilo,“ uvedla Alice Punch. „Karolína Topolová a Abris Capital mě loni požádali o spolupráci v kontextu dalšího růstu firmy v regionu se vstupem na polský trh. Díky této důvěře jsem měla možnost kulturu AAA AUTO poznat zblízka. Je to inspirující prostředí s prima lidmi, kteří mají tah na branku a svůj obor znají excelentně. Kolegové ve vrcholovém týmu mě přijali s otevřeností. Většina z nich vyrostla ve firmě, jsou to experti na svém místě. Spolu řešíme problematiku vedení lidí, motivace, regionální komunikace, a připravujeme další elementy rozvoje manažerského talentu ve firmě a plán nástupnictví,“ vysvětlila Alice Punch.

„Alice mimo spolupráci s AAA AUTO bude nadále pokračovat ve vedení své konzultační společnosti Punch Leadership. Tato její externí expertíza je přínosem i pro nás,“ dodala generální ředitelka AAA AUTO Karolína Topolová.

Titul MBA v oblasti Strategie a mezinárodního managementu získala v USA na Katz Graduate School of Business. Rovněž absolvovala kurzy hodnocení výkonných manažerů, koučingu a mentoringu.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama