reklama
reklama
14. 6. 2016 | poslední aktualizace: 14. 6. 2016  08:00

Giovanni Guidi členem představenstva UniCredit Bank

Novým členem představenstva UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia se od června stal Giovanni Guidi. V rámci UniCredit Bank nadále zůstává také na pozici ředitele divize retailového a privátního bankovnictví.
-rkp
Giovanni Guidi, člen představenstva UniCredit Bank
Giovanni Guidi, člen představenstva UniCredit Bank
autor: archiv

Giovanni Guidi (62) má v bankovnictví již přes 40 let zkušeností. Svoji profesionální dráhu ve skupině UniCredit zahájil v roce 1975 jako zaměstnanec retailové sítě Credito Italiano. Postupně se propracoval až na nejvyšší řídící pozice. Byl zodpovědný za rozvoj retailového a SME segmentu i řízení procesů úvěrových a tržních rizik.

Mezinárodní kariéru odstartoval Giovanni Guidi v roce 2002 v divizi Nová Evropa skupiny UniCredit, kde do jeho působnosti patřil rozvoj segmentu retailu a malých a středních podniků. Od roku 2005 se podílel na reorganizaci skupiny UniCredit a působil jako regionální manažer v několika zemích střední a východní Evropy od Polska přes Chorvatsko až po Turecko.

V roce 2008 zastával funkci ředitele oddělení pro řízení retailových rizik ve společnosti Ukrosotsbank, tehdejší ukrajinské pobočky skupiny UniCredit. V roce 2010 nastoupil do UniCredit Bank Czech Republic jako ředitel odboru pro spotřebitelské financování. V roce 2012 byl jmenován ředitelem divize retailového bankovnictví a krátce potom také členem výkonného výboru. Podílel se například na strategiích získávání a udržení klientů s vyššími příjmy a rozvoji osobního bankovnictví.

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama