reklama
reklama
13. 6. 2016 | poslední aktualizace: 13. 6. 2016  11:40

Zdeněk Kabilka posiluje tým mezinárodní advokátní kanceláře PwC Legal

Do mezinárodní advokátní kanceláře PwC Legal vstupuje na pozici seniorního advokáta Zdeněk Kabilka. Specializuje se na veřejné zakázky, fúze, akvizice a Corporate Governance. Věnuje se také právu duševního vlastnictví a analýze ekologických zátěží.
-rkp
Zdeněk Kabilka, seniorní advokát mezinárodní advokátní kanceláře PwC Legal
Zdeněk Kabilka, seniorní advokát mezinárodní advokátní kanceláře PwC Legal
autor: archiv

Zdeněk Kabilka se během své osmnáctileté praxe se podílel na velkých privatizačních projektech v oblasti finančnictví a telekomunikací. Poskytoval také kompletní servis v oblasti fúzí, akvizic a restrukturalizaci vlastnických vztahů jak českým, tak zahraničním klientům.

Do PwC Legal přichází z vlastní advokátní kanceláře, kterou vedl šest let. Předtím působil čtyři roky v pražské pobočce mezinárodní advokátní kanceláře White & Case a čtyři roky ve Fondu národního majetku ČR.

Zdeněk Kabilka absolvoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy. Působil mimo jiné jako místopředseda dozorčí rady ve Středočeské energetické a jako člen dozorčí rady České pojišťovny. Mezinárodní ratingová agentura The Legal 500: Europe, Middle East & Africa jej v roce 2005 zahrnula do žebříčku 500 nejkvalitnějších advokátů v oblasti fúzí a akvizic. Hovoří plynně anglicky.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama