reklama
reklama
4. 6. 2016 | poslední aktualizace: 4. 6. 2016  17:58

Dmitrij Dudnik se stal partnerem v LCG New Media

Senior Online Specialista Dmitrij Dudnik se stal partnerem v digitální agentuře LCG New Media. Nově je jako technický ředitel zodpovědný za technické řešení kampaní pro klienty.
-rkp
Dmitrij Dudnik, partner v digitální agentuře LCG New Media
Dmitrij Dudnik, partner v digitální agentuře LCG New Media
autor: Robert Tichy

Dmitrij DudnikLCG New Media působí téměř tři roky a specializuje především na web development, SEO a online kampaně. Má za sebou práci v digitální agentuře Actum, do LCG New Media přišel z agentury Ogilvy&Mather. Pracoval tak na projektech jako například Vodafone, ČMSS, Direct pojišťovnu, České Radiokomunikace nebo Air Bank.

„Za poslední půlrok jsme vyrostli obratově o více jak 200 procent. Z toho vyplývají logické kroky, jako například rozšiřování kompetencí a zodpovědností jednotlivých dlouhodobějších členů týmu. Dimitrij je klíčový článek naší společnosti a je zodpovědný za technická řešení všech kampaní, tak i vývoje webů pro klienty,“ vysvětlil Vojtěch Lambert, ředitel LCG New Media.

LCG New Media se zaměřuje spíše na větší a dlouhodobější spolupráci s jednotlivými klienty, kterou upřednostňuje před navyšováním počtu klientů. LCG věří v celkovou orientaci na kvalitu služeb, která plyne z úzké spolupráce s jednotlivými firmami a možností komunikace přímo s klíčovými lidmi LCG. „Naši klienti se tak nesetkávají s obchoďáky, ale přímo se mnou nebo Dmitrijem,“ říká Vojtěch Lambert.

LCG New Media má za poslední dobu za sebou práci například pro Bubbleology, Omega Pharma, BTL, Beehive, Beskydy-Valašsko, Tourespana, ERV pojišťovna, VW Wachal, Ferring Pharmaceuticals a další firmy.

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama