reklama
reklama
3. 6. 2016 | poslední aktualizace: 4. 6. 2016  08:20

Milan Žák výkonným ředitelem RE/MAX ČR

Od prvního června nastupuje do realitní sítě RE/MAX nový výkonný ředitel Milan Žák. V nové roli bude mít přímou zodpovědnost za marketing, finance, provoz, RE/MAX Akademii a business development.
-rkp
Milan Žák, výkonný ředitel RE/MAX ČR
Milan Žák, výkonný ředitel RE/MAX ČR
autor: archiv

Milan Žák má dlouholeté zkušenosti s řízením mezinárodního byznysu ve společnostech Procter&Gamble, Bongrain, Penta a Karlovarské minerální vody.

Exekutivní pravomoci přebírá přímo od Davida Krajného, prezidenta společnosti a současně majitele. Ten se bude nadále věnovat strategickému řízení sítě v Čechách a na Slovensku.

Milan ve své kariéře docílil mimořádných výsledků napříč obory. Věřím, že jeho přítomnost nám pomůže udržet náskok oproti konkurenci, a to nejen v podobě obratu, ale i podílu na trhu a distribuci,“ komentuje příchod nového ředitele David Krajný, prezident RE/MAX ČR a SR.

S touto organizační změnou zároveň souvisí vytvoření nového dozorového orgánu, kterému předsedá David Krajný. Dalšími členy jsou Lucie Krajná, Jan Doksanský a Milan Žák. Cílem nového orgánu je společné hledání a zejména implementace strategických kroků vedoucích k dalšímu rozvoji sítě. 

Milan Žák absolvoval Vysokou školu ekonomickou v Praze, kde se specializoval na obor Ekonomika zahraničního obchodu.

Ve volném čase se věnuje běhání a cyklistice. Kromě toho ocení dobrý film nebo knihu.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama